Centrum Terapii Laserowej
www.przychodnie.plPrzychodnie

środa 19.06.2019

ctl
ctl

Centrum Terapii Laserowej
Komuny Paryskiej nr 56 (róg Pułaskiego) 50-452 Wrocław

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek – piątek 8 – 20 sobota 8 – 14

Centrum Terapii Laserowej

Centrum Terapii Laserowej

Oferujemy pełen zakres usług medycznych i kosmetycznych w Klinice we Wrocławiu przy ul. Jaracza (tuż przy mostach Warszawskich), z dogodnym dojazdem z dowolnej części miasta. Gabinety medyczne i kosmetyczne znajdują się w tym samym budynku, dzięki czemu mogą Państwo swobodnie korzystać z dowolnego zestawu zabiegów.


medserwis.pl
dr n. med. Paweł Kołtowski
specjalista chirurg, założyciel Centrum Terapii Laserowej


Dr n. med. Paweł Kołtowski jest specjalistą chirurgii ogólnej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywał pracując najpierw jako asystent, potem adiunkt w III Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył I i II stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej oraz uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc rozprawy na temat antybiotykoterapii w zakażeniach otrzewnej. Szkolił się w najlepszych ośrodkach chirurgii w Niemczech, Holandii i Kanadzie.

Jest założycielem Centrum Terapii Laserowej, pierwszego w Polsce ośrodka wykorzystującego lasery w leczeniu chorób skóry i w medycynie estetycznej. Podstawy laseroterapii zdobywał w Niemczech, w klinikach uniwersyteckich w Monachium i Regensburgu pod kierunkiem Prof. Dr. Michaela Landthalera. Szkolił się u Dr. Gerda-Martina Kautza w Konz i Dr. Careen Schroeter w Maastricht.

medserwis.pl
lek. med. Dorota Bałazińska,
chirurg, założyciel Centrum Terapii Laserowej


Lek. med. Dorota Bałazińska jest chirurgiem ogólnym. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu.

Umiejętności i doświadczenie zdobywała już podczas studiów jako wolontariusz, następnie w trakcie specjalizacji pod kierunkiem dr n. med. Mirosława Nienartowicza oraz przez 12 lat w III Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu pod kierunkiem Prof. Leopolda Oleszkiewicza. Kolejne 6 lat pracowała w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu pod kierunkiem dr n. med. Tadeusza Myczkowskiego i 2 lata w Oddziale Chirurgii Ortopedycznej w Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Trzebnicy. Od 26 lat nieprzerwanie związana z Centrum Terapii Laserowej. Doświadczenie zdobyte w różnych oddziałach chirurgicznych daje jej możliwość szerszego spojrzenia na problemy Pacjentów.

medserwis.pl
dr n. med. Mateusz Zachara
specjalista chirurgii plastycznej


Dr Mateusz Zachara jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem. Od 2005 roku pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju. Ukończył wrocławską Akademię Medyczną, a umiejętności i doświadczenie zdobywał przez wiele lat, wykonując pod okiem Prof. Kazimierza Kobusa i Prof. Piotra Wójcickiego kilka tysięcy zabiegów operacyjnych. W 2010 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych.

Dr Zachara nieustannie się kształci i poszerza swoją wiedzę na temat nowoczesnych technik operacyjnych i innowacji w chirurgii plastycznej oraz medycynie anti-aging. Uczestniczył w wielu kursach oraz stażach indywidualnych w ośrodkach chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w kraju i zagranicą.

Należy do towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Confederation for Plastic Reconstructive&AestheticSurgery, International Society of Aesthetic Plastic Surgery, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Sekcji Mikrochirurgii PTChir.

Życie dr Zachary to jednak nie tylko praca. W czasie wolnym z sukcesem oddaje się swoim pasjom – muzyce i rysunkowi.


medserwis.pl
lek. med. Andrzej Kublik
specjalista chirurg


Lek. med. Andrzej Kublik jest specjalistą chirurgii ogólnej. Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończył w 1986 roku. Doświadczenie i umiejętności zawodowe zdobywał najpierw w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, gdzie pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Wojciecha Witkiewicza uzyskał I i II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Po ukończeniu II stopnia specjalizacji rozpoczął pracę w Szpitalu Ministerstwa Sprawiedliwości we Wrocławiu, gdzie w latach 1994 do 2014 był Ordynatorem Oddziału Chirurgicznego.

Od ponad 20 lat specjalizuje się w zabiegowym leczeniu zabiegowym hemoroidów. Swoją specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu chirurgii układu żylnego stale poszerza biorąc udział w licznych kursach szkoleniach i sympozjach zarówno w kraju jak i zagranicą. Z Centrum Terapii Laserowej związany jest nieprzerwanie od 2010 roku.


medserwis.pl
Anna Sławińska
dyrektor Centrum Terapii Laserowej


Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się administracją, pasjonuje literaturą.







medserwis.pl
Ewa Mrówczyńska
rejestratorka


Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. :)








medserwis.pl
Grażyna Adamkiewicz
pielęgniarka dyplomowana


Absolwentka Liceum Medycznego we Wrocławiu. Przepracowałam ponad 20 lat jako pielęgniarka w oddziale chirurgicznym. Od 1997 zajmuje się depilacją laserową. Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu. :)






medserwis.pl
Agnieszka Melchior-Goldmann
rejestratorka


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek socjoterapia. Optymistycznie patrzę na świat. Kocham dzieci.








medserwis.pl
Natalia Morawska kosmetolog











medserwis.pl
Anna Vasyltsova Specjalista pielęgnacji dłoni i stóp












medserwis.pl
Yuliia Solomakhina - Uczeń szkoły masażu
Posiadamy 25-letnie doświadczenie w pracy z laserami medycznymi. Należymy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej.

Jako pierwszy ośrodek w Polsce sprowadziliśmy laser argonowy do leczenia naczyniaków. Nasi pacjenci, którzy byli wówczas dziećmi skończyli studia, założyli rodziny i nierzadko teraz przychodzą do nas ze swoimi dziećmi.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, szkolimy lekarzy w zakresie laseroterapii. Dumni jesteśmy z tego, że w wielu nowo powstających ośrodkach medycyny estetycznej pracują lekarze, którzy u nas zdobywali podstawy posługiwania się laserami.
W ramach zabiegów medcyny estetycznej i laserowej oferujemy m.in. usuwanie znamion i tatuaży, zamykanie naczynek, usuwanie zmian skórnych (pieprzyków, brodawek, kłykcin), leczenie trądziku i blizn potrądzikowych, usuwanie zmarszczek, zabiegi z wykorzystaniem botoksu, mezoterapię, powiększanie ust, modelowanie kształtów twarzy (volumetrię) i inne zabiegi medycyny estetycznej.

Salon kosmetyczny pozwoli Państwu na skorzystanie między innymi z zabiegów odmładzających i rewitalizujących, masaży, manicure i pedicure, specjalnych zabiegów dla odmłodzenia i pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, mikrodermabrazji. Oferujemy także specjalne zabiegi zgodne z indyjską filozofią ajurwedy.

Oprócz tradycyjnych metod leczenia, wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt, taki jak Kapsuła kosmetyczna SPA INTERWELL TAI CHI Exclusive, Skin Master Plus, lasery Pixel, Q-switch Sinon, IPL-Photoderm oraz Nd:Yag (neodymowo-yagowe), urządzenia do leczenia trądziku Harmony Acne i inne.

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl