ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiak
www.przychodnie.plPrzychodnie

piątek 10.04.2020

ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiak
ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiak

ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiak
ul. Nowa 29/31 lok. 28 90-030 Łódź

  • Tel. (42) 674-38-14 ,
    kom. 605 957 481
  • E-mail :elaro@op.pl
  • Faks : (42)674-38-14

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

pn,śr,pt- 10-17, wt,czw- 14-20

ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta RosiakWitamy serdecznie na prezentacji internetowej
Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej
ELMEDMedycyną naturalną zajmuję się od lat natomiast z biorezonansem zetknęłam się, gdy zaczęłam pracować w gabinecie niemieckiego lekarza ginekologa i położnika, konsultanta biorezonansu i medycyny naturalnej . to właśnie On nauczył mnie obsługi aparatu BICOM i pokazał możliwości leczenia ludzi biorezonansem. Wyniki były zaskakujące. Od tego czasu poświęciłam się tej metodzie, wzbogacając innymi z zakresu medycyny informacyjnej.
10 unikalnych terapii aparatem BICOM wspomaganych ziołami i preparatami dra Jonasa. Pacjent na terapię przychodzi raz albo dwa razy w tygodniu . Terapie są tak skonstruowane, że nie tylko leczą skutki ale przyczynę trądziku, która u każdego pacjenta może mieć inne podłoże.

Zakres usług


- biorezonans –aparat BICOM

- medycyna informacyjna

- komputerowa diagnostyka obciążenia organizmu toksynami i ogniskami zakaźnymi

- alergia

- bezinwazyjne testy alergiczne- także małe dzieci

- odczulanie bez leków

- astma

- podnoszenie odporności

- choroby skóry

- unikalna terapia trądziku

- grzybice

- regulacja przemiany materii - leczenie otyłości

- regeneracja układu nerwowego

- chroniczne zmęczenie

- depresje, stres, nerwowość

- apatia, otępienie, zaburzenia pamięci i koncentracji

- regulacja hormonalna

- dolegliwości menopauzy

- wspomaganie chorób prostaty

- profilaktyka przedzawałowa

- wspomaganie leczenia nowotworów

- stany zapalne jelit,dróg oddechowych,moczowych i inne-ostre i przewlekłe.

- remumatyzm

- bóle różnego pochodzenia w tym reumatyczne

- usuwanie z organizmu wirusów, bakterii, pasożytów, pleśni, metali ciężkich,
soli w tym wirusa zapalenia wątroby tupu C i wirusa opryszczki

- kontrolowana detoksykacja preparatami dr Jonaŝza

- likwidacja nałogu nikotynowego

-usuwanie nałogu alkoholowego

- Body - detox Spa

-ziołolecznictwo polskie

Elmed to nowoczesny gabinet medycyny holistycznej, gdzie pacjent traktowany jest całościowo tzn. leczymy ciało ale też duszę bowiem większość chorób to choroby psychosomatyczne. Oferujemy kompleksowe leczenie chorób przewlekłych i ostrych metodami niekonwencjonalnymi, które są bardzo skuteczne i nie dają żadnych skutków ubocznych.
Dbam o to, by w moim gabinecie każdy pacjent został wysłuchany i czuł się wyjątkowo.
Aparat BICOM numer 1 na świecie w leczeniu chorób przewlekłych i ostrych. Ponad 450 terapii na jednostki chorobowe.


CO TO JEST TERAPIA BIOREZONANSOWA - ZASADY DZIAŁANIA APARATU BICOM

W terapii biorezonansowej wykorzystuje się przejęty z medycyny chińskiej system meridianów i punktów akupunkturowych . Sam termin TERAPIA BIOREZONANSOWA (BRT) został stworzony w 1987 roku na określenie „terapii drganiami własnymi pacjenta”. Pierwszy aparat został skonstruowany w niemieckim Instytut fur Regulative Medizin ( Regumed , dawniej : Brugemann Institiut ) , gdzie opracowano sterowane komputerowo urządzenia do diagnostyki i terapii biorezonansowej pod nazwą BICOM ( Bio-Communication).

W terapii wykorzystuje się istniejące w organiźmie człowieka i wokół niego drgania elektromagnetyczne (biosy gnały), które są nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Poza fizjologicznymi (harmonicznymi) drganiami elektromagnetycznymi w organizmie człowieka istnieją również drgania patologiczne (dysharmoniczne), zakłócające , wywołane np. : obciążeniem ustroju toksynami, zranieniami, infekcjami,niewyleczonymi chorobami,szkodami jatrogennymi. Sume drgań fizjologicznych i patologicznych określa się mianem drgań własnych organizmu pacjenta. Spektrum tych drgań rozciąga się od ekstremalnych długich po bardzo krótkie fale. Ponieważ drgania własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić , zarówno z powierzchni skóry, jak i z tkanek oraz narządów za pomocą specjalnych elektrod (efekt antenowy) i za pomocą przewodu doprowadzić do urządzenia terapeutycznego. Terapeuta dysponuje różnorodnymi wielowarstwowymi elektrodami BICOM : ręcznymi i stopowymi stosowanymi do terapii podstawowej, elektrodami miękkimi, guzikowymi, spiralnymi, żebrowymi, punktowymi. Pole magnetyczne elektrod jest niezwykle małe i służy jedynie przekazywaniu informacji. Drgania te są przetwarzane dzięki nowoczesnej elektronice ( aparat BICOM) w drgania terapeutyczne, przy czym nie są dodawane inne lub technicznie wytworzone częstotliwości. Drgania terapeutyczne przekazywane są z powrotem z urządzenia do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości harmoniczne są sprzęgane dodatnio ( dodatnie sprzężenie zwrotne) a dysharmoniczne ujemnie,a więc inwertowane (ujemne sprzężenie zwrotne). Działanie terapeutyczne przebiega nie w urządzeniu, lecz w samym organizmie pacjenta. Elektromagnetyczne pole pacjenta reaguje natychmiast na dokładnie dopasowany sygnał terapeutyczny i z kolei przekazuje do urządzenia BICOM zmieniony wzorzec drgań. Proces ten ciągle się powtarza w ułamkach sekund. W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane a w końcu wygaszane, a fizjologiczne siły regulacyjne ustroju zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Na skutek poprawy biofizykalnego stanu energetycznego pacjenta dochodzi stopniowo do poprawy procesów biochemicznych-normalizacji i wyleczenia.

Do pamięci komputera wprowadzone są programy terapeutyczne zakodowane pod trzycyfrowymi numerami. Wszystkie konieczne parametry ( najczęściej 8) ustawiane są elektronicznie. Czas trwania terapii jest również zaprogramowany , po jego upływie aparat wyłącza się sam.

Użytkownik aparatu dysponuje podręcznikiem komputerowych programów terapeutycznych zawierającym również propozycje elektrod i ich rozmieszczenie. Wybór programu terapeutycznego wiąże się z dokładnym wywiadem chorobowym oraz diagnozą.

Poszczególne parametry można zmienić zgodnie z wymaganiami, dopasowując do danego przypadku, np. zwiększając osłabienie lub wzmocnienie drgań terapeutycznych.

JEŚLI CHCESZ LECZYĆ SIĘ TYM APARATEM LUB MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA,DZWOŃ (0-42) 674-38-14, kom. 605 957 481
Certyfikaty

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl