MANDALA BEAUTY CLINIC
www.przychodnie.plPrzychodnie

czwartek 02.07.2020

mandala
mandala

MANDALA BEAUTY CLINIC
ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3 60-573 Poznań

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek-piątek: 9.00-17.00

MANDALA BEAUTY CLINIC

dr Samir Ibrahim
MANDALA BEAUTY CLINIC Specjalista Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz Laserowej Ginekologii Estetycznej LVR. W ciągu kilkunastoletniej kariery zawodowej dr Samir Ibrahim wykonał tysiące zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i chirurgii odtwórczej włosów. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonsrtukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS). Jego pacjenci to kobiety i mężczyźni z różnych krajów, wywodzący się z różnych sfer społeczeństwa, w tym wiele znanych osobistości.

Dr Samir Ibrahim szkolił się i pracował ze światowej sławy specjalistami, pośród których można wymienić: chirurgia plastyczna: - prof. dr hab. dr h.c. Kazimierz Kobus w Polanicy Zdroju - prof. Michał Krauss w Warszawie chirurgia odtwórcza włosów: - prof. Paul M. Straub, Kalifornia, USA - założyciel i były przewodniczący Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów LVR, Ginekologia Estetyczna i Rekonstrtukcyjna: - dr David Matlock, najbardziej znany na świecie specjalista LVR, pracujący w Beverly Hills w Kalifornii, USA VASER LIPO- 3D & 4 D High Definition Liposculpture (Liposukcja trójwymiarowa) - dr Alfredo Hoyos oraz dr John Millard - wynalazcy nowej techniki liposukcji CTEV, Wewnątrzżylna terapia laserowa: - prof. Thomas Proebstle, Niemcy

Dr Samir Ibrahim jest certyfikowanym trenerem technik liposukcji Vaser Lipo i Cool Lipo oraz wykładowcą Annual Orlando Live Surgery Workshop. Do jego szczególnych osiągnięć należy zaliczyć nagrodę za wykonanie pierwszego przeszczepu włosów w bliźnie. Był też jednym z pierwszych chirurgów, który przeszczepił włosy na klatce piersiowej.

Dr Samir Ibrahim jest autorem wielu artukułów i publikacji poświęconych chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii plastycznej. Jest zapraszany jako ekspert na międzynarodowe konferencje dotyczące tych dziedzin medycyny. Jego starannie dobrany zespół zapewnia pacjentom profesjonalną i miłą opiekę.
Oferta MANDALA BEAUTY CLINIC

Piersi

Powiększenie piersi – autoprzeszczep tłuszczu
Powiększenie piersi – implanty
Lifting piersi
Redukcja piersi

Twarz

Lifting twarzy
Plastyka uszu – otoplastyka
Plastyka nosa, korekta przegrody nosowej
Plastyka powiek – blefaroplastyka
Plastyka brody

Sylwetka

VASER Lipo Hi Definition 3&4D
Plastyka ramion – brachioplastyka
Plastyka brzucha – abdominoplastyka
Liposukcja
Plastyka ud i łydek
Plastyka pośladków – implanty
Brazylijskie pośladki – autoprzeszczep tłuszczu

Transplantacja włosów

Przeszczep włosów metodą STRIP
Przeszczep włosów metodą FUE

Ginekologia estetyczna

Vaginoplastyka – LVR®
Labioplastyka – DLV®
Odtworzenie błony dziewiczej
Powiększenie punktu G
Połączenie zabiegów LVR® i DLV®
Leczenie nietrzymania moczu u kobiet

Medycyna estetyczna i dermatologia

Botox
Wypełniacze
Mezoterapia
Terapia osoczem bogatopłytkowym
Lasery: Bioshape
Depilacja IPL
Lasery: Fraxel
Peelingi medyczne
Scarlet RF
Karboksyterapia Fenix
Zamykanie naczynek na twarzy metodą elektrokoagulacji
Konsultacje dermatologiczne
Mikropigmentacja medyczna
Redukcja blizn

Chirurgia plastyczna dla mężczyzn

Ginekomastia
Obrzezanie
Pogrubienie penisa

Leczenie żylaków

Laserowe usuwanie żylaków
Badanie ultrasonografii dopplerowskiej
Mikroskleroterapia – Skleroterapia

Dietetyka i leczenie otyłości

Konsultacja z dietetykiem
Analiza pierwiastkowa tkanki włosa
Testy DNA
Balon żołądkowy

Pozostałe

Leczenie nadpotliwości
Kosmetyki Obagi
Przepuklina brzuszna
MANDALA BEAUTY CLINIC

Poznaj nasz zespół:

Dr Samir Ibrahim

Założyciel Mandala Clinic w Poznaniu oraz filii w Ammanie.

Jest specjalistą Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz Laserowej Ginekologii Estetycznej LVR. W ciągu kilkunastoletniej kariery zawodowej dr Samir wykonał tysiące zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonsrtukcyjnej jak również Estetycznej, a także Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS). Jego pacjenci są kobietami oraz mężczyznami z różnych krajów, wywodzący sie z różnych sfer społeczeństwa, w tym również wiele znanych osobistości.

Dr Samir Ibrahim jest jedynym w Polsce certyfikowanym trenerem technik liposukcji Vaser Lipo i Cool Lipo oraz wykładowcą Annual Orlando Live Surgery Workshop. Do jego szczególnych osiągnięć należy nagroda za wykonanie pierwszego przeszczepu włosów w bliźnie oraz jeden z pierwszych przeszczepów włosów na klatce piersiowej.

Dr Tomasz Dydymski
Specjalista chirurgii plastycznej, w trakcie swojej 15. letniej pracyw oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Odbył stypendium w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA. Tam pod okiem prof. dr hab. Marii Siemionow przeszedł szkolenie z zakresu mikrochirurgii oraz przeprowadził szereg prac badawczych, które zaowocowały pracą doktorską. W 2005 rozpoczął specjalizację z chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju - kierownik specjalizacji prof. dr hab. K. Kobus - w 2009 r. otrzymał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.Od 2010 roku jest konsultantem ds. chirurgii plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Dr Małgorzata Czarniawska-Grzesińska
Lekarz dermatolog i wenerolog z wieloletnim stażem pracy zajmujący się również dermatologią estetyczną.Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Przez 20 lat nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie Wydziału Kosmetologii w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie i Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Autorka prac i publikacji naukowych. Aktywnie uczestniczy w sympozjach szkoleniowo-naukowych, kongresach i szkoleniach obejmujacych diagnostykę i leczenie stosowane w dermatologii oraz w dermatologii estetycznej.

Dr Wojciech K. Turkiewicz
Specjalista chirurg, w trakcie swojej wieloletniej pracy wykonał setki zabiegów chirurgicznych z zakresu chirurgii ogólnej, małoinwazyjnej, onkologicznej, transplantacyjnej oraz chirurgii naczyń żylnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, European Association for Endoscopic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.Przez wiele lat pracowała w Poradni Chorób Naczyń Szpitala Wojewódzkiego oraz Specjalistycznego Centrum Diagnostyczno Leczniczego Bamberski Dwór w Poznaniu. W latach 2007-2010 odbył szkolenie specjalizacyjne w zakresie angiologii.

Mgr Angelika Kargulewicz
Dietetyk, obecnie doktorantka w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Dietetyki. Szczególne zainteresowania: zagadnienia związane z chorobami żywieniowo-zależnymi oraz zapobieganie tym chorobom poprzez odpowiednie, racjonalne żywienie; badania dotyczące wpływu składników odżywczych oraz produktów żywnościowych na stan odżywienia organizmu ludzkiego; badania dotyczące nie opisanych dotąd działań składników odżywczych.

Polub nas na Facebooku!
https://www.facebook.com/MandalaClinic
Mandala Beauty Clinic
ul. Chwiałkowskiego 28/7 61-553 Poznań
tel. 61 833 08 81


Wyświetl większą mapę

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl