MTT Estetica
www.przychodnie.plPrzychodnie

czwartek 02.07.2020

mtt
mtt

MTT Estetica
ul. M. Mireckiego 10/4 30-306 Kraków

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

Od poniedziałku do piątku godz. 10 do 19, rezerwacja terminów od godz. 11 do 18

MTT Estetica

medserwis.pl
MTT Estetica to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii, która stawia na piękno, naturalność i bezpieczeństwo . W swojej ofercie mamy wyspecjalizowane i starannie wyselekcjonowane zabiegi, wykonywane przez wykwalifikowany personel z użyciem profesjonalnych, bezpiecznych produktów od renomowanych producentów.

Nasze Centrum medycyny estetycznej Kraków specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabiegi, które wykonujemy są starannie dobierane do potrzeb naszych Pacjentów, tak aby zachować naturalny wygląd i podkreślić ich indywidualne piękno. Korygujemy niedoskonałości, rewitalizujemy, wyrównujemy proporcje, aby skóra wyglądała pięknie, młodo i naturalnie. To co nas wyróżnia to bezpieczeństwo zabiegów, naturalne efekty, dbałość o Pacjenta, jego oczekiwania i komfort.

Oferowane u nas zabiegi z zakresu kosmetyki i kosmetologii są doskonałym uzupełnieniem i kontynuacją terapii, pomagającej utrzymać piękną skórę w jak najlepszej kondycji.

W naszej ofercie znajdują się także zabiegi upiększające : manicure hybrydowy, manicure żelowy, manicure klasyczny .

Oddaj skórę w nasze ręce – zadbamy o wszystko!
Zapraszamy do MTT Estetica na zabiegi i konsultacje. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 19.00.

Nowoczesna Kosmetologia
Zabiegi Cryolift – krioterapia
Zabiegi LED – Terapia światłem ledowym
Medycyna estetyczna
Zabiegi kwasem hialuronowym
Zabiegi botoxem
Zabiegi nićmi liftingujacymi PDO
Zabiegi falami radiowymi RF
Usuwanie naczynek – elektrokoagulacja
Usuwanie naczynek - laseroterapia

Zabiegi modelowania
- nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
- lipoliza iniekcyjna
- preparaty wspomagające odchudzanie i redukcję cellulitu

Depilacje laserowe Light Sheer
Konsultacje psychologiczne
Konsultacje dermatologiczne
Konsultacje dietetyczne
Testy nietolerancji pokarmowej MRT
Konsultacje lekarskie w ramach wzmacniania zdrowia i profilaktyki chorób

Zobacz nasz cennik
medserwis.plLek. Med. Estetycznej Magdalena Tyc Tyka
Lek. Med. Estetycznej Magdalena Tyc Tyka – ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, obecnie w trakcie specjalizacji lekarskiej Zdrowie Publiczne w Collegium Medicum UJ. Jest konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dotyczących profilaktyki zdrowia. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Autorka artykułów prasowych dotyczących medycyny estetycznej, właścicielka kliniki specjalizującej się w medycynie estetycznej i kosmetologii nowoczesnej MTTEstetica Kliniki Promocji Zdrowia w Krakowie Kilkakrotnie brała udział w szkoleniach przeprowadzanych w Mediolanie w klinice Prof. Alessio Redaelli , który jest lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej i dermatologii. Oprócz praktyki we własnej klinice medycyny estetycznej Prof. Alessio Redaelli prowadzi szeroką działalność naukową: jest wykładowcą i członkiem komitetu naukowego Kliniki Chirurgii na Uniwersytecie w Padwie, ASPEM School of Milan, członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych w dziedzinie Medycyny Estetycznej i AntiAging. Jest autorem wielu artykułów, publikacji i książek w dziedzinie medycyny estetycznej. Regularnie wykłada podczas światowych kongresów: AMWC (AntiAging Medicine World Congress) i ICAD(International Congress in Aesthetic Dermatology).

Kosmetolog
Mgr Paulina Milewska
Manager MTT Estetica Clinic
Mgr Małgorzata Szot
Manager MTT Estetica Beauty
Paulina Tyka
Stylistka paznokci
Karolina Kapustka
MTT Estetica
Kraków, ul. M. Mireckiego 10/4

Gabinet czynny od poniedziałku do piątku, od godz. 10 do 19.

Recepcja

+48 500 266 919, rezerwacja terminów od godz.11 do 18.
recepcja@mttestetica.pl

Lek.med.estetycznej Magdalena Tyc Tyka
+48 664 487 718

magdalena@mttestetica.pl

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl